Obrazek przedstawiający nową wiadomość

Jak co roku, przedstawiamy warunki ubezpieczenia, dla naszych uczniów poniżej znajdziecie Państwo komplet informacji oraz warunki ubezpiecznia w odpowiednich dokumentach PDF, które przygotowaliśmy do pobrania.

Informacje dotyczące ubezpieczenia i zgłaszania wypadku:

Dla zdarzeń w okresie 1.09.2021 – 31.08.2022 roku obowiązuje nr polisy: EDU-A/P 092867, w razie zdarzenia proszę o  wydrukowanie i wypełnienie kompletnie: druku do roszczenia, oraz dołączenie dokumentacji medycznej.

Skany dokumentów przesyłamy  na adres:

szkody@interrisk.pl oraz szkody@rozwazny.pl

Ubezpieczenie obsługuję Tomasz Sikora w razie pytań proszę o kontakt

tel. 502 071 501, e-mail: szkody@rozwazny.pl

Druki do pobrania:

OWU Edu Plus
Druk do roszczenia Interisk
Zakres ubezpieczenia

 

Skip to content