01.09.2021 świetlica ZSIP2 z ogromną przyjemnością powitała w swoich progach nowych wychowanków – uczniów klasy 1a. Z tej okazji wychowawczynie świetlicy zorganizowały specjalną fotobudkę. Życzymy Wam Drodzy pierwszoklasiści uśmiechniętego i szczęśliwego Nowego Roku Szkolnego !!! Życzą Pani Zosia, Monika, Agnieszka i Sabina.

Z okazji Dnia Chłopaka w świetlicy szkolnej na naszych małych dżentelmenów czekała moc atrakcji. Dziewczęta wraz wychowawczyniami świetlicy przygotowały kilka niespodzianek. Chłopaki dzielnie brali udział w rozmaitych konkurencjach. Było dużo śmiechu i radości. Chłopcy otrzymali dyplomy super chłopaków Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najwspanialszego A oto fotorelacja z tej niesamowitej imprezki.

Obchody światowego dnia ośmiornicy w naszej świetlicy szkolnej.

26.10.2021r. w świetlicy szkolnej odbył się długo wyczekiwany Happening – Dzień Kapeluszy. W tym dniu dzieci mogły zaprezentować przygotowane przez siebie wcześniej nakrycia głowy. Wszyscy wykazali się niezwykłą kreatywnością. W trakcie Happeningu wspólnie wykonaliśmy taniec kapeluszy. Nie zabrakło zabaw i ciekawych konkurencji, w trakcie których trudno było powstrzymać się od śmiechu. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Z okazji Dnia Kobiet w świetlicy szkolnej na dziewczynki czekało SPA. Wszyscy świetnie się bawili. Składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia.

Świetlicowa odrobinka radości w ostatki. Długo wyczekiwane przebieranki, gry i ciekawe konkurencje dla najmłodszych milusińskich. Cieszymy się z uśmiechu na twarzy dzieci

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia w świetlicy szkolnej zorganizowane zostały warsztaty zdrowia. W trakcie zajęć dzieci uczyły się właściwie dobierać produkty żywnościowe. Poznały zasady zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Wspólne przygotowały Piramidę Zdrowia. Wszyscy świetnie się bawili i wykazali dużą znajomością tematu.