W naszej świetlicy nigdy się nie nudzimy, bo nie ma czasu na nudę, zawsze coś ciekawego i interesującego się dzieje. Spędzony u nas czas to wspaniała przygoda, podczas której uczniowie odkrywają i ujawniają własne umiejętności, rozwijają swoje zainteresowania, zamiłowania i uzdolnienia głównie przez zabawę.

Świetlica w naszej szkole to nie tylko miejsce przeznaczone do spędzania wolnego czasu przed i po lekcjach, ale to także skarbnica cennych umiejętności i nowych doświadczeń.
Staramy się, żeby było to miejsce, gdzie uczymy się poznawać otaczający nas świat, dbamy o rodzinną, przyjazną atmosferę.

W naszej świetlicy każde dziecko znajdzie coś dla siebie, ponieważ oferta zajęć jest różnorodna i ciekawa. Nasi wychowankowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach plastycznych, ruchowych, czytelniczych czy komputerowych. Pomagamy w odrabianiu zadań domowych. Nasza świetlica wyposażona jest w 6 stanowisk komputerowych, stół do gry w ping -ponga, stół do gry w piłkarzyki, stanowisko do gry w klasy i cymbergaja.

Przy świetlicy funkcjonuje wygodny kącik do relaksu i odpoczynku.

Dodatkowym atutem jest konsola do gry Play – Station, przy której dzieci chętnie spędzają czas, uczą się nowych układów tanecznych, mogą poćwiczyć lub stać się bohaterem niezwykłych przygód.
Mamy bogatą ofertę gier planszowych, rozwijających myślenie logiczne i sprawności manualne a także różnorodny sprzęt sportowy.
W pogodne dni wychodzimy na przyszkolny plac zabaw lub boisko gdzie aktywnie bawimy się na powietrzu.
Serdecznie zapraszamy !!!

Świetlica szkolna jest czynna w godzinach 700 – 900 oraz 1100 – 1700

Dokumenty do pobrania w razie zapisu dziecka do świetlicy:

Skip to content