Portret Mojej Pani

Jak co roku w październiku z okazji Dnia Edukacji w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny „Portret Mojej Pani”. Uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki przygotowały prace plastyczne z wizerunkiem swoich wychowawców.
Prace zaprezentowane na mini wystawie wywołały zachwyt dzieci oraz wszystkich nauczycieli.
Jury wyłoniło następujących zwycięzców:
Kategoria Przedszkolna :

I Miejsce – Alicja Magdziarz
II Miejsce – Laura Podlacka

Kategoria Klas -I-III :
I Miejsce – Amelia Sarbiewska
II Miejsce – Julia Morawiec
III Miejsce – Zuzanna Wiśniewska

Przyznane wyróżnienia: Antonina Sabatowicz, Amelia Krajzel, Zuzanna Pawłowska, Zofia Stronczywilk, Natalia Swoboda, Maja Wypiór, Karina Fedus, Kaja Jaworska, Zuzanna Miratyńska, Julia Ludwicka, Vitaliia Korenko

Skip to content