Klasy I-III oraz świetlica naszej szkoły przystąpiły do kampanii edukacyjnej prowadzonej przez SANEPID w zakresie profilaktyki chorób odkleszczowych pn. „Nie bądź atrakcyjny dla kleszczy”. Celem kampanii jest propagowanie podstawowych zasad ochrony przed kleszczami oraz zwiększenie społecznej świadomości w zakresie profilaktyki chorób przenoszonych przez kleszcze.

 

Przejdź do treści