Szanowni Rodzice

Już 23.03.2020 r. rozpoczyna się rekrutacja do klas pierwszych na rok 2020/2021 a trwać będzie do 4.04.2020 r. wyłącznie w systemie elektronicznym. Link do elektronicznego naboru https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/katowice/News. Informacje o naborze można uzyskać również telefonicznie.pod numerem telefonu 32 254 76 99.

Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce uda się nam zaprosić Państwa na Dzień Otwarty dla przyszłych Pierwszaków w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach. (Szkoła Podstawowa nr 20 i Młodzieżowy Dom Kultury) Jesteśmy gotowi na przyjęcie dwóch klas pierwszych. Zapraszamy wszystkich Rodziców i ich pociechy, którzy chcą i rozważają zapisanie swojego dziecka do naszej placówki, a szczególnie do klasy artystycznej. (śpiew, taniec, zajęcia plastyczne) Nasza placówka może poszczycić się artystycznymi sukcesami na szczeblu ogólnopolskim a nasz zespół taneczno-wokalny Katosie z okazji 10-lecia istnienia zespołu właśnie wydał drugą płytę z piosenkami promującymi dzielnicę, miasto i życie mieszkańców. Te wszystkie artystyczne aktywności mogą stać się udziałem Państwa dziecka.

SERDECZNIE DO NAS ZAPRASZAMY