swietliki

Trwa kiermasz świąteczny!

Zapraszamy na doroczny kiermasz bożonarodzeniowy!

IMG_8160-kopiaIMG_8161-kopiaIMG_8162-kopiaIMG_8163-kopiaIMG_8164-kopiaIMG_8165-kopiaIMG_8166-kopiaIMG_8167-kopia

Te panie znowu coś zmalowały!

kciukDwie panie Marty się spotkały i znowu coś zmalowały. Na głównych schodach znalazło się 5 magicznych zwrotów, króre każdy z nas powinien używać na co dzień:

• DZIEŃ DOBRY
  • DZIĘKUJĘ
  • PRZEPRASZAM
  • PROSZĘ
  • DO WIDZENIA

IMG_7203-kopia

Ponadto przy świetlicy, na posadzce pojawiła się plansza do gry w klasy, przy malowaniu której dzielnie pomagał pan Bartek. Przy sali z matematyki ktoś zmalował metr kwadratowy, decymetr kwadratowy i centymentr kwadratowy. A to chuligan! ;-)

IMG_7039-kopiaIMG_7040-kopiaIMG_7041-kopiaIMG_7042-kopia

Świetlica ma wirtualnego zwierzaka!

Nasza świetlica ma nowego mieszkańca - wirtualnego zwierzaka z gry Eye Pet. Dzieciaki nazwały go Pusia. Wirtualny zwierzak wymagał opieki przy wykluwaniu, zabaw i pielęgnacji. Świetliki bardzo go polubiły.

Świetlicowy kiermasz świąteczny

miniCAM00271miniCAM00272miniCAM00273

Kolejne Halloween u Świetlików!

3 listopada we wtorek Świetliki oraz inne chętne dzieci wzięły udział w II Świetlicowym Balu Halloween. Wszyscy goście zjawili się punktualnie o 15:00 przebrani, wymalowani i ... gotowi do zabawy.

Wodzirejem ponownie była p. Monika Herman, która przygotowała ciekawe konkursy i wszelkie atrakcje. Zwycięzcy otrzymywali nagrody - niespodzianki. Bal zakończono wyborem najbardziej oryginalnych strojów.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy poświęcili swój czas, by nam pomóc. :)

mamy WAKACJE!

Szyderstwo z innych i siebie oczyszcza umysł.

26 kwietnia 2018
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin, Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir