Aby zapisać dziecko do świetlicy należy wypełnić kartę zgłoszenia dziecka.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy dostepna TUTAJ

W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych rodzice wypisują zgodę na samodzielny powrót dziecka do domu oraz jego odbiór przez inne dorosłe osoby (z podpisem rodzica, dokładną godziną i aktualną datą).

Wychowawcy

wozniak
mgr MOnika Daniś
mgr Marta Woźniak
mgr Monika Daniś mgr Mariola
Sarnik

mgr Monika Herman

mgr Agnieszka Teper

mgr Marta jakobiszyn

Godziny pracy Świetlicy Szkolnej

Poniedziałek 700 - 900 , 1100 - 1700

Wtorek 700 - 900 , 1100 - 1700

Środa 700 -900 , 1100 - 1700

Czwartek 700 - 900 , 1100 - 1700

Piątek 700 - 900 , 1100 - 1700

Sala świetlicy znajduje się na pierwszym piętrze budynku szkoły. Posiada nowe funkcjonalne stoliki i wygodne krzesełka (w całości zakupione przez Radę Rodziców). Piękne stylowe mebelki (podarunek od sponsora) mieszczą naszą całą płytotekę oraz kącik audiowizualny. Znajduje się też tu nowy regał z pomocami dydaktycznymi, który wychowawcy świetlicy zakupili z funduszy pozyskanych z kiermaszu świetlicowego. Nasza Świetlica wyposażona jest w wiele ciekawych gier edukacyjnych, telewizor, odtwarzacz DVD, wideo oraz sprzęt grający. Posiadamy tablice korkowe do prezentacji prac uczniów, informacyjną oraz tablicę z zapisanym kontrakten pomiędzy uczniami  a wychowawcami. Mamy też kącik czytelniczy, w którym znajdują się bajki, książki oraz czasopisma edukacyjne dla najmłodszych, z których nasi mali czytelnicy mogą korzystać według swoich potrzeb. Posiadamy rozbudowaną bazę pomocy dydaktycznych, która na bieżąco jest redagowana i uzupełniana przez wychowawców świetlicy (kolorowanki, krzyżówki, łamigłówki tematyczne itp.). Wszystko to w celu kształtowania zainteresowań dzieci i zapewnienie im ciekawych form spędzania czasu.

swietlica

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga

mamy WAKACJE!

Szyderstwo z innych i siebie oczyszcza umysł.

26 kwietnia 2018
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin, Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir