IV Miejski konkurs czytania ze zrozumieniem

7 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się IV miejski konkurs czytania ze zrozumieniem dla uczniów klas 3 pod nazwą „Zaczarowany świat książek”.
Wzięło w nim udział 40 uczniów z katowickich szkół. Gości powitały dyrektor szkoły Pani Beata Kalinowska oraz metodyk edukacji wczesnoszkolnej Pani Joanna Wosianek, życząc dzieciom powodzenia. Po zakończeniu pracy dzieci, goście mogli obejrzeć udany występ szkolnego zespołu „Katosie”, który prowadzi pan Tomasz Pawluczuk.
Spośród uczestników jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce zajął uczeń SP 51 w Katowicach
II miejsce zajęła uczennica SP 32 z ZSP nr 2 w Katowicach
III miejsce zajął uczeń SP 29 w Katowicach
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i gry.
Wyróżniono także czterech uczniów, którzy zajęli IV miejsce i uzyskali tę samą liczbę punktów. Byli to uczniowie: SP 9, SP 33, SP 12 z ZSiP nr 1, SP 32 z ZSP nr 2
w Katowicach. Wyróżnione dzieci otrzymały dyplomy i książki. Pozostałym uczestnikom konkursu wręczono dyplomy i breloczki.
Pani dyrektor, Pani metodyk i organizatorki Dorota Płachta, Joanna Zysk i Bożena Kotas pogratulowały wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym wspaniałych wyników.