Wycieczka do Straży Pożarnej

W piątek 15 marca klasy 2 a i 2 b zwiedzały siedzibę Straży Pożarnej w Katowicach-Szopienicach. Wiele dowiedzieliśmy się o pracy strażaków, obejrzeliśmy sprzęt pożarniczy i wyposażenie wozów strażackich. Poznaliśmy podstawowe zagrożenia związane z pożarami i sposoby reagowania na nie. Chwila zabawy w strażaków w specjalnie wyposażonym w elementy ubioru i sprzęt pożarniczy pokoju zabaw minęła bardzo szybko. Mamy kilkoro chętnych uczniów, którzy chcieliby zostać strażakami.

wizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-strażywizyta-w-straży