Inny - nie znaczy gorszy

Tuż przed feriami uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w apelu „Inny - nie znaczy gorszy”, spotkanie było podsumowaniem udziału naszej szkoły w miejskim programie „Kuźnia różnorodności”. Temat apelu skupiony był na szerzeniu wśród dzieci i młodzieży postaw tolerancji, akceptacji odmienności, poszanowania innych osób bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy wyznawaną religię. Montaż słowno-filmowo-muzyczny przygotowali uczniowie klasy VB wraz z opiekunami panią Moniką Daniś i Agnieszką Teper oraz muzycznym wsparciem pana Krzysztofa Gawła.

inny-nie-znaczy-gorszyinny-nie-znaczy-gorszyinny-nie-znaczy-gorszyinny-nie-znaczy-gorszyinny-nie-znaczy-gorszy