W ramach akcji „Pola Nadziei

W ramach akcji „Pola Nadziei” w listopadzie br. w naszej szkole odbyła się przedświąteczna zbiórka darów ogłoszona przez samorząd szkolny klas młodszych na rzecz chorych dzieci – podopiecznych Hospicjum św. Franciszka w Katowicach. Zebrano 217 darów – artykułów spożywczych, higienicznych i szkolnych. 30 listopada dary wraz ze zbieranymi przez dzieci od września plastikowymi zakrętkami, zostały przewiezione do siedziby hospicjum. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wspaniałą postawę niesienia pomocy potrzebującym.

opiekunki samorządu kl. 1-3 Dorota Płachta i Bożena Kotas

image001image002