Zaczarowany świat bajek i baśni

28 listopada 2018 r. klasa 2b zaprezentowała przedstawienie teatralne pt. „Zaczarowany świat bajek i baśni” przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni Bożeny Kotas. Trzy występy obejrzeli uczniowie klas 1-3, grono pedagogiczne, przedszkolaki z MP nr 26 i MP nr 30 w Katowicach, pensjonariusze DPS nr 7 w Katowicach oraz rodzice i krewni dzieci. Przedstawienie zachęcało publiczność do czytania bajek i baśni. Występy małych aktorów zostały nagrodzone brawami i wieloma pochwałami.

image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010