Zespół Szkół i Placówek nr 2

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zaczarowany świat bajek i baśni

Email Drukuj PDF

28 listopada 2018 r. klasa 2b zaprezentowała przedstawienie teatralne pt. „Zaczarowany świat bajek i baśni” przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni Bożeny Kotas. Trzy występy obejrzeli uczniowie klas 1-3, grono pedagogiczne, przedszkolaki z MP nr 26 i MP nr 30 w Katowicach, pensjonariusze DPS nr 7 w Katowicach oraz rodzice i krewni dzieci. Przedstawienie zachęcało publiczność do czytania bajek i baśni. Występy małych aktorów zostały nagrodzone brawami i wieloma pochwałami.

image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodajemy tylko i wyłącznie odnoszące się do treści danego artykułu. Dodajemy jakieś treści w komentarzach a nie tylko buźki. Taki wpis nie spełnia roli komentarza. Wszystkie komentarze łamiące prawo nie będą umieszczane.


Kod antysapmowy
Odśwież


Wyszukiwarka

BIP szkoły

Reklama

MDK Katowice

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Programy szkolne


Designed by Joomla! Slider

Już za...

będą wakacje!

Cytaty

Bądźmy realistami żądajmy niemożliwego.

Imieniny

Dzisiaj jest
Środa
19 czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo, Protazy, Sylweriusz
Do końca roku zostało
196 dni

Nasze Witosa-Załęże

Reklama