Przedstawienie klasy 1b

26 marca 2018r. w ramach Dnia Otwartego szkoły klasa 1b zaprezentowała  wiosenne przedstawienie teatralne przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni
Bożeny Kotas. Występ poranny obejrzały klasy 1-3, grono pedagogiczne oraz pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej nr 7 w Katowicach. Z kolei występ popołudniowy obejrzeli przyszłoroczni uczniowie klas pierwszych z rodzicami oraz rodzice i krewni aktorów. Publiczność doceniła popisy dzieci nagradzając je pochwałami i dużymi brawami.

przedstawienie-1b

więcej zdjęć w galerii (kliknij)