Zespół Szkół i Placówek nr 2

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Spotkanie absolwentek rocznik1950

Email Drukuj PDF

        Dnia 6 września 2010 r.  z inicjatywy Pani Krystyny Białek wieloletniej nauczycielki  - absolwentki  z rocznika 1950 odbyło się spotkanie absolwentek z rocznika 1950. Panie świętowały 60 lat ukończenia Szkoły Podstawowej nr 20 w Katowicach. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. celebrowaną przez Księdza Proboszcza Jerzego Słotę w Kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Józefa Robotnika w Katowicach Załężu. We Mszy Św. udział wzięli także uczniowie, nauczyciele – Pani Katarzyna Grabowska, Pan Tomasz Pawluczuk i poczet sztandarowy naszej szkoły.  Ksiądz Proboszcz modlił się także w intencji naszych obecnych uczniów i nauczycieli.

Następnie uczestniczki spotkania zostały zaproszone przez Panią Dyrektor Beatę Kalinowską do odwiedzenia szkoły. W miłej atmosferze Panie ze wzruszeniem przeglądały stare kroniki szkolne ze łzami w oczach odnajdując w nich swoje zdjęcia z lat szkolnych.  Jedna z uczestniczek spotkania Pani Michalina Borowczyk-Jędrzejek przekazała naszej szkolnej Izbie Pamięci zabytkowy dzwonek szkolny i maszynę do pisania.

W serdecznej i pełnej wzruszeń atmosferze Pani Dyrektor zakończyła spotkanie zapraszając absolwentki do częstszego odwiedzania „dwudziestki” i życząc wielu lat zdrowia i pogody ducha.

spotkanie absolwentek rocznik 1950 spotkanie absolwentek rocznik 1950

spotkanie absolwentek rocznik 1950   spotkanie absolwentek rocznik 1950

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodajemy tylko i wyłącznie odnoszące się do treści danego artykułu. Dodajemy jakieś treści w komentarzach a nie tylko buźki. Taki wpis nie spełnia roli komentarza. Wszystkie komentarze łamiące prawo nie będą umieszczane.


Kod antysapmowy
Odśwież


Wyszukiwarka

BIP szkoły

Reklama

MDK Katowice

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

Programy szkolne


Designed by Joomla! Slider

Już za...

rozpocznie się rok szkolny!

Cytaty

Najstarszą i najsilniejszą emocją ludzkości jest strach.

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
20 sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bernard, Jan, Sabin, Samuel, Samuela, Sieciech, Szwieciech, Świeciech, Sobiesław
Do końca roku zostało
134 dni

Nasze Witosa-Załęże

Reklama