Zespół Szkół i Placówek nr 2

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kółko informatyczne dla klas IV - VI

Email Drukuj PDF

Na ostatnim kółku informatycznym mówiliśmy o... uziemieniu w gniazdkach i poznaliśmy urządzenie, którym będziemy się bawić przez najbliższe kilka tygodni. Wspomnianym urządzeniem jest opracowany przez amerykańskich studentów Makey Makey. Za jego pomocą w najbliższej przyszłości będziemy tworzyć kontrolery - pady, joysticki, a także grać na owocach i tworzyć wiele innych ciekawych rzeczy. 

makeymakey

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodajemy tylko i wyłącznie odnoszące się do treści danego artykułu. Dodajemy jakieś treści w komentarzach a nie tylko buźki. Taki wpis nie spełnia roli komentarza. Wszystkie komentarze łamiące prawo nie będą umieszczane.


Kod antysapmowy
Odśwież


Wyszukiwarka

BIP szkoły

Reklama

MDK Katowice

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Programy szkolne


Designed by Joomla! Slider

Już za...

rozpocznie się rok szkolny!

Cytaty

Nauka bez religii jest kulawa, religia bez nauki ślepa.

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
23 lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało
162 dni

Nasze Witosa-Załęże

Reklama