Zespół Szkół i Placówek nr 2

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kółko informatyczne dla klas IV - VI

Email Drukuj PDF

Na ostatnim kółku informatycznym mówiliśmy o... uziemieniu w gniazdkach i poznaliśmy urządzenie, którym będziemy się bawić przez najbliższe kilka tygodni. Wspomnianym urządzeniem jest opracowany przez amerykańskich studentów Makey Makey. Za jego pomocą w najbliższej przyszłości będziemy tworzyć kontrolery - pady, joysticki, a także grać na owocach i tworzyć wiele innych ciekawych rzeczy. 

makeymakey

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodajemy tylko i wyłącznie odnoszące się do treści danego artykułu. Dodajemy jakieś treści w komentarzach a nie tylko buźki. Taki wpis nie spełnia roli komentarza. Wszystkie komentarze łamiące prawo nie będą umieszczane.


Kod antysapmowy
Odśwież


Wyszukiwarka

BIP szkoły

Reklama

MDK Katowice

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Programy szkolne


Designed by Joomla! Slider

Już za...

BĘDĄ ŚWIĘTA WIELKANOCNE!!!

Cytaty

Trzeba żebyś żył dla innych, jeżeli chcesz żyć dla siebie

Imieniny

Dzisiaj jest
Sobota
25 maja 2019
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena, Urban
Do końca roku zostało
221 dni

Nasze Witosa-Załęże

Reklama