Zespół Szkół i Placówek nr 2

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rozpoczęcie dla klas I

Email Drukuj PDF

          Dnia 1 września o godzinie 1100 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas pierwszych. Wszystkie dzieci przyszły ze swoimi wielkimi tytami, które pomagali im przynieść rodzice, dziadkowie lub opiekunowie. Całej uroczystości towarzyszył poczet sztandarowy a po jego wprowadzeniu  wszyscy zaśpiewali hymn polski. Wszystkich zebranych przywitała pani dyrektor szkoły mgr Beata Kalinowska. Szczególnie przywitała dzieci, które przyszły do klasy pierwszej. Po krótkim powitaniu przedstawiła dzieciom i ich rodzicom wychowawczynie poszczególnych klas. Wychowawczynią klasy I a jest mgr Anna Piontek a wychowawczynią klasy I b jest mgr Elżbieta Górska. Panie odczytały listy klas i ustawiły wszystkich uczniów w pary. Po sprawdzeniu obecności pani dyrektor potwierdziła, że rok 2010/2011 uważa za otwarty. Po tych słowach cała uroczystość została zakończona i wszyscy z wychowawczyniami udali się do klas.

Pani dyrektor mgr Beata Kalinowska

   Poczet sztandarowy

Uczniowie i rodzice   Rodzice i uczniowie

Dzieci ustawiane w pary  Rodzice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodajemy tylko i wyłącznie odnoszące się do treści danego artykułu. Dodajemy jakieś treści w komentarzach a nie tylko buźki. Taki wpis nie spełnia roli komentarza. Wszystkie komentarze łamiące prawo nie będą umieszczane.


Kod antysapmowy
Odśwież


Wyszukiwarka

BIP szkoły

Reklama

MDK Katowice

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 128 gości 

Programy szkolne


Designed by Joomla! Slider

Już za...

rozpocznie się rok szkolny!

Cytaty

Najstarszą i najsilniejszą emocją ludzkości jest strach.

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
20 sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bernard, Jan, Sabin, Samuel, Samuela, Sieciech, Szwieciech, Świeciech, Sobiesław
Do końca roku zostało
134 dni

Nasze Witosa-Załęże

Reklama