Zespół Szkół i Placówek nr 2

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VI Rajd Szkolny Szlakiem Wieży Spadochronowej

Email Drukuj PDF

W dniu 12 września kolejny raz uczniowie klas VI pod opieką nauczyciela historii mgr Moniki Daniś wzięli aktywny udział w Rajdzie Szkolnym poświęconym pamięci śląskich harcerzy we wrześniu 1939 r. Tym razem należało wykazać się nie tylko wiedzą o kampanii wrześniowej, ale także poradzić sobie z zajęciami praktycznymi. O ile można było dość łatwo poradzić sobie z bronią pneumatyczną to już fachowa obsługa radiostacji dostarczyła nie lada trudności. Spacer ulicami Katowic i satysfakcja z zliczania kolejnych harcerskich zadań sprawiła wszystkim mnóstwo przyjemności.

mgr Monika Daniś

Patrol z naszej szkoły poradził sobie z zadaniami świetnie i w ogólnej klasyfikacji zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

1 2 3 4

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodajemy tylko i wyłącznie odnoszące się do treści danego artykułu. Dodajemy jakieś treści w komentarzach a nie tylko buźki. Taki wpis nie spełnia roli komentarza. Wszystkie komentarze łamiące prawo nie będą umieszczane.


Kod antysapmowy
Odśwież


Wyszukiwarka

BIP szkoły

Reklama

MDK Katowice

Reklama

Facebook SP20

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości 

Sonda

Czy cieszysz się z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia?
 

Programy szkolne


Designed by Joomla! Slider

Erasmus Days

Reklama

Już za...

będzie Wigilia!

Cytaty

Nauka bez religii jest kulawa, religia bez nauki ślepa.

Imieniny

Dzisiaj jest
Czwartek
23 stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława
Do końca roku zostało
344 dni

Nasze Witosa-Załęże

Reklama