Nabór do oddziału "0"

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 20 W KATOWICACH
NA ROK SZKOLNY
2017/18

W dniach od 28 kwietnia do 12 maja 2017r.
trwa rekrutacja na nowy rok szkolny.
Proces rekrutacji wspomagany jest poprzez system elektroniczny i odbywa sie poprzez stronę:

Rodzice dzieci starających sie o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 20 w Katowicach logują się na stronie internetowej i wprowadzają dane do formularza zgłoszenia dziecka.

Wypełniony formularz należy wydrukować i podpisany z ewentualnymi załącznikami złożyć w sekretariacie szkoły.

Oddział przedszkolny dla dzieci 6 letnich zapewnia opiekę dzieciom w takich samych ramach jak przedszkola (przerwy świąteczne, ferie, wakacje). "Zerówka" posiada 2 sale do swojej dyspozycji - salę do zadań opiekuńczo-dydaktycznych i salę zabaw.

Oferujemy smaczne, pełnowartościowe posiłki  dla oddziału przedszkolnego - 3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad i podwieczorek ("Zerówka" spożywa wszystkie posiłki w swojej sali).

Po godzinach dydaktycznych dzieci objęte są opieką świetlicy szkolnej czynnej w godzinach 7.00 -17.00, w ramach świetlicy działają 2 grupy zajęciowe proponujące urozmaicone zajęcia zgodne z zainteresowaniami dzieci - grupa 1 dzieci 0-1, grupa 2 - dzieci 2-4. Zajęcia świetlicowe również dla dzieci oddziału przedszkolnego są bezpłatne.

Oferujemy także bezpłatną pomoc: pedagoga, logopedy oraz specjalistów w zakresie terapii pedagogicznej, biblioterapii, surdopedagogiki, tyflopedagogiki i gimnastyki korekcyjnej.

Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego mają do swojej dyspozycji szafkę w  swojej sali jak również w szatni.

Czy cieszysz się z rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020

Erasmus Days

rozpocznie się rok szkolny!

Nie wiedziałem nic trwając w niewzruszonej wierze, że nie minął czas okrutnych cudów.

18 października 2019
Julian, Łukasz, René