MĄDRA SOWA ŁAMIGŁOWA

sowa

W marcu 2013 roku odbył się w naszej szkole KONKURS MATEMATYCZNY „MĄDRA SOWA ŁAMIGŁOWA” dla klas II. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas a i b.

Oto zwycięzcy:

1. IGOR ŚNIEGOCKI II b
  2. WÓJCIK BARTOSZ II b
  3. KAMIL HOLEWA II a

Uczniowie, którzy zdobyli pierwsze i drugie miejsce przygotowywani przez panią Bożenę Kotas wzięli udział w miejskim konkursie międzyszkolnym „Rusz głową Pitagorasie” 5 kwietnia w szkole 48, odnosząc wielki sukces - zdobyli 2 miejsce indywidualnie i drużynowo. Nagrody dla zwycięzców naszego konkursuzostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego. Gratuluję.

Joanna Zysk