Zespół Szkół i Placówek nr 2

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Przedstawienie Śnieżynka

Email Drukuj PDF

Nasza klasa w marcu i kwietniu wystąpiła z przedstawieniem pod tytułem „Śnieżynka”, opartym na motywach baśni rosyjskiej. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas 1-4, rodzice oraz przedszkolaki. Osobny występ odbył się podczas Dnia Otwartego szkoły.

Akcja baśni rozgrywa się w czasie dwóch pór roku: zimy i wiosny. Wyzwaniem dla pani Asi było wykonanie dekoracji, która zmieniałaby się w czasie przedstawienia. W przygotowaniu rekwizytów pomogli rodzice. Wszystkich zachwyciło mrugające płomykiem żarówki, ognisko i wielki bałwan „jak żywy”. Ubarwieniem występu była muzyka i tańce dzieci w przebraniach. Uczniowie wspaniale wywiązali się ze swoich zadań. Widzom bardzo podobał się spektakl. Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na prawdziwą zmianę dekoracji w przyrodzie z zimowej na wiosenną - jak w baśni.

mgr Joanna Zysk

1 10 2 7 3 4 5 6 8 9 11 12

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodajemy tylko i wyłącznie odnoszące się do treści danego artykułu. Dodajemy jakieś treści w komentarzach a nie tylko buźki. Taki wpis nie spełnia roli komentarza. Wszystkie komentarze łamiące prawo nie będą umieszczane.


Kod antysapmowy
Odśwież


Wyszukiwarka

BIP szkoły

Reklama

MDK Katowice

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

Programy szkolne


Designed by Joomla! Slider

Już za...

rozpocznie się rok szkolny!

Cytaty

Nauka bez religii jest kulawa, religia bez nauki ślepa.

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
23 lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało
162 dni

Nasze Witosa-Załęże

Reklama