Przedstawienie Śnieżynka

Nasza klasa w marcu i kwietniu wystąpiła z przedstawieniem pod tytułem „Śnieżynka”, opartym na motywach baśni rosyjskiej. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas 1-4, rodzice oraz przedszkolaki. Osobny występ odbył się podczas Dnia Otwartego szkoły.

Akcja baśni rozgrywa się w czasie dwóch pór roku: zimy i wiosny. Wyzwaniem dla pani Asi było wykonanie dekoracji, która zmieniałaby się w czasie przedstawienia. W przygotowaniu rekwizytów pomogli rodzice. Wszystkich zachwyciło mrugające płomykiem żarówki, ognisko i wielki bałwan „jak żywy”. Ubarwieniem występu była muzyka i tańce dzieci w przebraniach. Uczniowie wspaniale wywiązali się ze swoich zadań. Widzom bardzo podobał się spektakl. Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na prawdziwą zmianę dekoracji w przyrodzie z zimowej na wiosenną - jak w baśni.

mgr Joanna Zysk

1 10 2 7 3 4 5 6 8 9 11 12