Rodzicu, czy Twoje dziecko gra w gry komputerowe?

pegi12

Drogi Rodzicu, czy Twoja pociecha gra w gry wideo? Czy jesteś pewny, że dana gra i treści, które zawiera jest dostosowana do jego wieku? Jeśli nie, to ten artykuł jest skierowany do Ciebie!

Czy wiesz czym jest system klasyfikowania gier PEGI? Nie? To takie kolorowe i czarno-białe znaczki na opakowaniach gier, mające informować rodzica o treściach zawartych w grze wideo. Zapraszamy na stronę PEGI Pan European Game Information po więcej informacji.

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

OZNACZENIA PEGI

GRY I ZDROWIE

FILM INFORMACYJNY "Co to jest PEGI?"